Tilbake til alle rapporter

15 cm dypt hull i veien inn til Kiwi x2

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ane Eriksen 23:24, tirsdag 6 juli 2021

Sendt til Bykle og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Det har vært hull i veien i noen måneder

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei. Dersom dette gjelder hull på vei inn til parkeringsplassen ved Kiwi så vil jeg tro dette er på privat eiendom (eier av KIWI-bygget), og dermed ikke kommunens eller Statens Vegvesens ansvar.

    Sendt inn av Eirik Birkeland 20:13, mandag 9 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter