Tilbake til alle rapporter

Gatelys sluttet å fungere

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:35, tirsdag 6 juli 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 5 minutter senere

Gatelys har sluttet å fungere

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:10, onsdag 4 august 2021

  • Håper snart at gatelys blir reparert

    Publisert anonymt 09:10, onsdag 4 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:36, onsdag 1 september 2021

  • Dessverre, etter 2 måneder er det fremdeles okke ordnet. Det synes jeg er dårlig av ansvarshavende!

    Publisert anonymt 09:36, onsdag 1 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:42, onsdag 29 september 2021

  • Problemet er fremdeles ikke ordnet etter 3 måneder. Utrolig at Flekkefjord kommune bruker mer enn 3 måneder på å skifte lyspære.

    Publisert anonymt 10:42, onsdag 29 september 2021

  • Lyspæren er til slutt skiftet, det tok «bare» ~ 4 måneder med purring og mas😌

    Publisert anonymt 14:24, onsdag 27 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter