Tilbake til alle rapporter

Er et stort hull i vegen, på høyre side helt ved kanten av fortau. Fra Torgårdsvegen ned mot Torgårdstrøa

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:58, tor. 8 juli 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 2 minutter senere

Det har være et stort hull i vegen i lang tid. Når lastebil/vogntogene møtes på denne strekningen må den ene bilen såpass langt til høyre at hjulet havner i hullet i veien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:33, ons. 1 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:33, ons. 1 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?