Tilbake til alle rapporter

Det er ikke satt opp blindvei skilting

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av stian tolo 04:11, fredag 9 juli 2021

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Det er ikke satt opp blindvei skilt i gaten. Mange kjører inn gate, og over gang og sykkelfelt over til neste gatevei. Noe som er ugunstig mtp. ferdsel på gang og sykkelsti, samt at biler skraper ned i kul i veien som fører til skader på bil.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:54, mandag 9 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:01, mandag 6 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter