Tilbake til alle rapporter

Hull i gang/sykkelsti rett sør for avkjørsel til Magneten kjøpesenter.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 23:41, fredag 9 juli 2021

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Det har oppstått et hull i sykkelstien noen meter sør for avkjørsel til Magneten kjøpesenter. Det ser ut som det har vært asfaltert på denne plassen tidligere også. Dette hullet har vært der noen uker, og det står en rød brøytepisk i hullet for å varsle syklende/gående

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:36, torsdag 19 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter