Tilbake til alle rapporter

Feil plassering av stolpe med gatelys

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:51, lørdag 10 juli 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 4 minutter senere

Lyktestolpen er utdatert, skeiv og står for langt fra veien den skal lyse opp. Gjelder tre stolper på rad. Bildet viser upraktisk stolpeplassering ved Tømmervikveien 3.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:57, lørdag 7 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter