Tilbake til alle rapporter

Feil utforming av fartshumper gjennom ålvik sentrum

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Lothe_85@hotmail.com 14:35, fredag 23 juli 2021

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Feil utforming av fartshumper i Ålvik sentrum. Må nesten stoppe heilt opp før ein kjører over.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter