Tilbake til alle rapporter

Metal lokk sitter 5cm over asfalt

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Stuart Baillie 11:38, lørdag 24 juli 2021

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Rett i svingen på sykkelvei/gangvei sitter metal toppen til (jeg trør) ventil til vannledning flere CM over asfalt son har synket ned i område. Selve metal delen er løs, of skaper farlig situasjoner i at den ligger midt i vanlig linje syklende skal ta med høyre sving fra Midtbergveien til Grenseveien. Treffer noen den, har de ikke sjans av å holde seg på sykkel.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter