Tilbake til alle rapporter

Mangler skilting på smal veg /bro

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Glenn Jacobsen 12:58, søndag 25 juli 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Gjerstad 1 minutt senere

Vi bor rett ved siden av denne broen, det er daglig nesten ulykker og nedbremsinger med lastebiler og biler som møtes på denne smale broen som ikke er skiltet. Broen har også blitt smalere en hva den var tidligere etter nytt rekkverk/ autovern.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:49, søndag 22 august 2021

  • Jeg har ikke fått noen tilbakemelding på denne saken…..

    Sendt inn av Glenn Jacobsen 14:49, søndag 22 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:08, søndag 19 september 2021

  • Har ikke hørt noen ting fra denne saken. Jeg står ute å ser på daglig at det er nesten ulykker på denne broen.

    Sendt inn av Glenn Jacobsen 17:08, søndag 19 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter