Tilbake til alle rapporter

Store humper i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:21, man. 26 juli 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 3 minutter senere

Siden utkjøringen min fra Tillischbakken 2 ved gamle drop-in og sildetomta er stengt nå, må jeg kjøre igjennom undergangen under gomsrudveien og ut mot rema 1000, som i seg selv ikke er ideelt, men her har asfalten fått store humper rundt ett av kumlokkene som gjør det veldig vanskelig å kjøre her. Og jeg er ikke interessert i å ødelegge verken bilen eller felgene mine.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:53, man. 23 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter