Tilbake til alle rapporter

Store humper i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:21, man. 26 juli 2021

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Siden utkjøringen min fra Tillischbakken 2 ved gamle drop-in og sildetomta er stengt nå, må jeg kjøre igjennom undergangen under gomsrudveien og ut mot rema 1000, som i seg selv ikke er ideelt, men her har asfalten fått store humper rundt ett av kumlokkene som gjør det veldig vanskelig å kjøre her. Og jeg er ikke interessert i å ødelegge verken bilen eller felgene mine.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:53, man. 23 august 2021

  • Fikset!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:49, søndag 22 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?