Tilbake til alle rapporter

Manglende vedlikehold av grøntareal

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 15:05, mandag 26 juli 2021

Sendt til Stange 5 minutter senere

Gresset på grøntarealet/fotballbanen har ikke blitt klippet på lenge. Gresset er veldig langt og må klippes. Hekken på begge sider av grøntarealet trenger å bli klippet. Det gjelder hekk mot sykkel/gangsti ved barnehagen og hekk mot Skaunvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:57, onsdag 25 august 2021

  • Gress klippet. Hekk mangler fortsatt klipping

    Publisert anonymt 09:52, fredag 10 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:37, onsdag 22 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter