Tilbake til alle rapporter

Lite tydelig skilting.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 14:18, tirsdag 27 juli 2021

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Denne gaten er blindvei og burde kanskje skiltes tydeligere/tidligere? Kjører gjennom her flere ganger daglig og jobber her, og ser flere ganger daglig at det kjøres igjennom feil vei, noe som skaper potensielt farlige situasjoner der de kommer ut i feil retning når noen skal inn samme vei og det ikke er plass og de får uventet møtende trafikk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter