Tilbake til alle rapporter

Svært hullete vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:03, ons. 28 juli 2021

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Instøyveien er i en elendig forfatning! Lite farbar for både sykler og biler. Slaghull og «vaskebrett» medfører stor slitasje på kjøretøy. Kreves en skikkelig oppgradering - utbedringen etter forrige skarping av veien varte til første regnskyll... 12 husstander bruker veien daglig. Vi har i tillegg til problemet med hullete vei (stort sett hele året) også støvplager vår og sommer. Vi håper nå at veien prioriteres for fast dekke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 23:14, ons. 25 august 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 23:14, ons. 25 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?