Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:02, tor. 29 juli 2021

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Dype og mange hull i starten av bakken, trenger asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:34, tor. 26 august 2021

  • Det ble fylt litt asfalt i hullene. Denne asfalten er straks borte igjen, men jeg forstår det slik at det snart skal asfalteres i gata.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:34, tor. 26 august 2021

  • Som gitt beskjed om til kommunen i høst, ville endringen av vei og asfaltering høst 2021 føre til problemer med drenering for boliger nedenfor vei i Gangaråsen. Været som var tirsdagskveld, viste at naboers bekymringer ble til virkelighet. I vinter må kommunen passe på at eksisterende drenering blir holdt åpen og legge rør under vei når tela er gått. Det vil føre til problemer senere og kanskje allerede med været som er meldt helga. Ber derfor kommunen åpne og sikre midlertidlig drenering.

    Publisert anonymt 21:49, torsdag 20 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?