Tilbake til alle rapporter

Asfalten går i oppløsning ved innkjøringen til nr.11.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Sven Erik Liland 10:14, fredag 30 juli 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Det har blitt en dump i innkjørselen, siden asfalten går i mer og mer oppløsning og vaskes vekk etter hvert som det regner. Asfaltering ønskes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:30, fredag 27 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter