Tilbake til alle rapporter

Stort hull i vegbanen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Stig 19:17, fre. 30 juli 2021

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er kjempestort hull i vegbanen og et mindre hull like ved. Bør utbedres snarlig!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?