Tilbake til alle rapporter

Flere større huller i asfalt fra skistadion v/E6 og opp til skisenteret.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 00:22, lør. 31 juli 2021

Sendt til Grong og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

10-15 større huller i asfalten. Noen er av en slik størrelse og dybde ar de potensielt kan påføre biler stor skade. Generell dårlig asfalt på deler av strekningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?