Tilbake til alle rapporter

Kantslått bør utføres

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Ingrid Midtsundstad 17:14, søn. 1 august 2021

Sendt til Åsnes og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Kantslått langs gang og sykkelsti bør utføres- for å gjøres oversiktlig før skolestart. Buskas henger også ut i gangfelt. Uoversiktlig ifob med kryssing av gangfelt til skole!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:51, søn. 29 august 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ingrid Midtsundstad 22:51, søn. 29 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?