Tilbake til alle rapporter

Kantslått bør utføres

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Ingrid Midtsundstad 17:14, søn. 1 august 2021

Sendt til Åsnes og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Kantslått langs gang og sykkelsti bør utføres- for å gjøres oversiktlig før skolestart. Buskas henger også ut i gangfelt. Uoversiktlig ifob med kryssing av gangfelt til skole!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:51, søn. 29 august 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ingrid Midtsundstad 22:51, søn. 29 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?