Tilbake til alle rapporter

Kantslått bør utføres

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Ingrid Midtsundstad 17:14, søndag 1 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes 1 minutt senere

Kantslått langs gang og sykkelsti bør utføres- for å gjøres oversiktlig før skolestart. Buskas henger også ut i gangfelt. Uoversiktlig ifob med kryssing av gangfelt til skole!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Ingrid Midtsundstad 22:51, søndag 29 august 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter