Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys i langåsvegen og gangveien fra oppdøl til Skjevik skole

Rapportert i kategorien Gatelys av Robin Strand Breidablik 01:04, mandag 2 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Molde mindre enn et minutt senere

Det kom gatelys i Langåsvegen når kommunen kjøpte opp veien. Helt siden de ble satt opp har det vært mørkt i dem, satt opp som en fiasko rett og slett… Gatelysene på gangveien ovenfor langåsvegen er også mørske nå. Men har vært lys i tidligere.

Anten riv/fjern dem (står egentlig litt i veien for biler), eller skru dem på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter