Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Thorbjorn.hopso@icloud.com 13:42, man. 2 august 2021

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Hull i asfalt ved Dalhaugveien 31 40cmx40cm 10 cm dypt De er også et dypt hull i asfalt ved Dalhaugveien 24

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:56, man. 30 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:29, man. 27 september 2021

  • Nå er de flere store hull i Dalhaugveien, fra nr 16 - 31

    Sendt inn av Thorbjorn.hopso@icloud.com 15:29, man. 27 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:39, man. 25 oktober 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:59, man. 22 november 2021

  • Ingen fra kommunen har vært her, nå har det blitt flere hull i gaten

    Sendt inn av Thorbjorn.hopso@icloud.com 16:59, man. 22 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Thorbjorn.hopso@icloud.com 18:48, man. 20 desember 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter