Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Thorbjorn.hopso@icloud.com 13:42, man. 2 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 3 minutter senere

Hull i asfalt ved Dalhaugveien 31 40cmx40cm 10 cm dypt De er også et dypt hull i asfalt ved Dalhaugveien 24

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:56, man. 30 august 2021

  • Still open, via questionnaire, 15:29, man. 27 september 2021

  • Nå er de flere store hull i Dalhaugveien, fra nr 16 - 31

    Sendt inn av Thorbjorn.hopso@icloud.com 15:29, man. 27 september 2021

  • Still open, via questionnaire, 16:39, man. 25 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 16:59, man. 22 november 2021

  • Ingen fra kommunen har vært her, nå har det blitt flere hull i gaten

    Sendt inn av Thorbjorn.hopso@icloud.com 16:59, man. 22 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:48, man. 20 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Thorbjorn.hopso@icloud.com 18:48, man. 20 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?