Tilbake til alle rapporter

Oljesøl etter søppelbilen. Og vond lukt etter avfall fra containeren. Containeren bør flyttes lengere ut mot Værnes og ikke rett ved hus.

Rapportert i kategorien Oljesøl anonymt 08:40, tir. 3 august 2021

Sendt til Agdenes 5 minutter senere

Oljesøl etter søppelbil som det ikke har blitt gjort noe med. og vond lukt fra container. Når containeren er full så blir det satt utenom containeren og det blåser ned til naustet. Må gå ann og flytte containeren litt lengere ut mot værnes der det ikke er rett ved hus.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?