Tilbake til alle rapporter

Gang- og sykkelsti i sykehusbakken er skjev og full av grus/rask som gjør at gående bruker vei i frykt for å skli på grus.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 23:09, onsdag 4 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vestvågøy 1 minutt senere

Gang- og sykkelsti skjev og full av grus - som gjør det ubehagelig for gående som velger å gå på veldig trafikkert vei. Selveste Sykehusbakken er blitt asfaltert, mens gangsti ikke har fått vedlikehold.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:35, torsdag 2 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter