Tilbake til alle rapporter

Det er på tide at fartshumpene i Furavegen blir markert. Dumpene er så høye at både faste beboere i bolig feltet, og ikke minst ukjente som skal på besøk, får seg noen skikkelige overraskelser når de møter humpene. Varsling v hver hump MÅ til nå før høsten og vintermørket.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ingrid Øyen Nilssen 17:17, torsdag 5 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Fartshumpene er veldig høye og krasse, så det må til varsel til bilførerne om dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:34, mandag 6 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter