Tilbake til alle rapporter

Skilt; Parkering forbudt m/ Underskilt – Tekst. Skittent / Slitt / Tildekket. Bør byttes.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Henning Skjelbreid 17:57, tor. 5 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stavanger 2 minutter senere

Skiltet er grisete og slitt, og dermed ikke like synlig. Dette er like ved en skole. Bør byttes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?