Tilbake til alle rapporter

Parkering langs og i Dalstuvegen

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 16:25, fredag 6 august 2021

Sendt til Løten 5 minutter senere

Bilforretningene i Dalstuvegen bruker vegen til å parkere bilene i. De parkerer OFTE på begge sider av vegen fra midt på dagen til langt på kveld. I tillegg er det mange biler, varebiler, busser, lastebiler, gående og syklister som bruker denne vegen, og det er veldig irriterende å måtte stoppe og vente for å komme forbi. En bil har stått parkert langs vegen i flere uker nå. Og de parkerer på skrå, tvers og uti vegen langs hele strekningen. På ettermiddagen ser det ut som det er "treff" der,- og lastebilene som leverer varer bortover der har problemer med å komme forbi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:15, søndag 19 september 2021

  • Fremdeles like ille, om ikke verre... stadig parkering på begge sider av vegen, må vente for å passere både møtende og parkerte biler. Ikke trafikksikkert for gående! Vareleveringer kommer nesten ikke fram!

    Publisert anonymt 13:15, søndag 19 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter