Tilbake til alle rapporter

Biler kjører for fort i Kleivabergsbakken, behov for fartsdump

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 00:11, lørdag 7 august 2021

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Mange kjører alt for fort i Kleivabergsbakken. Her bor det mange små og store barn som krysser veien daglig og leker i området... Frykter alvorlige personskader. Dårlig sikt feks. Inn til avkjørsel Dagrosveien. En eller helst to fartsdumper ville redusert faren betraktelig....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter