Tilbake til alle rapporter

Fartsdump

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ole-Martin Hafslund 08:51, mandag 9 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Hvorfor er det ikke laget en fartsdump før gangfeltet i Furaveien? Jeg mener at her bør man sørge for at farten på bilistene senkes slik at gående skolebarn til Lund Skole ikke trenger å bekymre seg når de skal over gangfeltet. Det er jo fartsdumper for kryssing av Furaveien i forbindelse med gangveien til skolen rett ovenfor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:29, mandag 6 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:10, mandag 4 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter