Tilbake til alle rapporter

Kvisthaug

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Ole-Martin Hafslund 08:54, mandag 9 august 2021

Sendt til Løten mindre enn et minutt senere

Hvorfor ligger det en stor kvisthaug på "friområdet" i forbindelse med gangvei/Furaveien? Kan dere sørge for å fjerne dette biologiske avfallet? Helt unødvendig å ha dette ligge å råtne i bebyggelsen. Pent er det ikke heller. Skulle vel vært kjørt på Heggvin av entrepenør når man lagde rundkjøringa på RV25?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter