Tilbake til alle rapporter

Glasskår på gang- og sykkelvei

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 18:55, mandag 9 august 2021

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

I nærheten av busstopp ved Kvadrat er det en del glasskår i sykkelveien. Det er også glasskår i undergangen under Stavangerveien litt lenger fremme.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 07:37, torsdag 9 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter