Tilbake til alle rapporter

Hull på fortau og i vei.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Camilla Stensletten 22:06, mandag 9 august 2021

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Hull i fortau som «raser» ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:02, torsdag 16 september 2021

  • Ingen av hullene er fikset. Har ved bedre bilder.

    Sendt inn av Camilla Stensletten 14:02, torsdag 16 september 2021

  • Vei er fikset.

    Sendt inn av Camilla Stensletten 19:57, tirsdag 21 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter