Tilbake til alle rapporter

Stapmørkt i gata. Så utrivelig

Rapportert i kategorien Gatelys av Heidi Kippe 22:47, man. 9 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Verdal 2 minutter senere

Hadde vært mer trygt med gatelys. Når det er så mørkt i gata, kan hvem som helst lure rundt husene

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:08, tir. 7 september 2021

  • Bra erfaring pga at det ble ordnet med en gang. Men synes noen gatelys kunne vært på hele natta. Stappmørkt alle plass. Utrivelig for oss som jobber på natta

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Heidi Kippe 08:08, tir. 7 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?