Tilbake til alle rapporter

Store hull i veien som potensielt skader kjøretøy Adresse Broen på Sem

Rapportert i kategorien Hull i vei av Børre Clasen 08:13, tirsdag 10 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 2 minutter senere

Det er store hull i veien som kan skade biler og forstilling

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:03, tirsdag 7 september 2021

  • Hullet midt i veien er fikset men skaden på bilde 2 og 3 er ikke reparert

    Sendt inn av Børre Clasen 09:03, tirsdag 7 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:58, tirsdag 5 oktober 2021

  • Skadene som vist på bilde 2 og 3 er ikke fikset og skadene er der fremdeles.

    Sendt inn av Børre Clasen 11:58, tirsdag 5 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter