Tilbake til alle rapporter

Dårlig stand på vei.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 14:54, tirsdag 10 august 2021

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Mange hull og ekstreme mengder støv grunnet mye finstoff i masser som er påkjørt under tidligere "utbedring". Beboere prøver selv å begrense støv inn i og på hus ved å vanne veien, men det skulle vært gjort større tiltak for å begrense dette. Vi har vært plaget med dette i mange år og det er for meg helt uforståelig at det ikke er lagt asfalt i Snorres gate og Tore hunds gate.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:00, tirsdag 7 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter