Tilbake til alle rapporter

Klipp av plen og kant

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 22:36, tirsdag 10 august 2021

Sendt til Levanger 4 minutter senere

Bildene er fra forrige klipp, og et godt eksempel på hvordan det ikke burde være når det er ferdig klippet. Gress som er klippet og har tørket flyr jo overalt, så å plukke det opp å ta det med seg er kanskje lurt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • .

    Sendt inn av torkve@levanger.kommune.no 10:27, tirsdag 24 august 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter