Tilbake til alle rapporter

Gatelykt slukket

Rapportert i kategorien Gatelys av Einar Bjorvand 23:09, ons. 11 august 2021

Sendt til Askim og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys slukket

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 23:37, ons. 8 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Einar Bjorvand 23:37, ons. 8 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?