Tilbake til alle rapporter

Mangel på fartsdumper og «Barn Leker» skilt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Vibeke Handegård 07:06, torsdag 12 august 2021

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

I denne gaten er det stadig flere småbarnsfamilier som flytter til. Vi har bodd i nr 6 siden 2014 og mener at det er på tide og få opp noen fartsdumper. Det er 30 sone, men den overholdes ikke, og bilene kommer alt for fort. Veien og smal og det er ikke noe gang og sykkel fortau som ungene kan ferdes på. Dette til sammen gjør at det er en farlig vei for små, og for store.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter