Tilbake til alle rapporter

Selvlaget privat parkering i grøntområde

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 19:26, tor. 12 august 2021

Sendt til Trondheim 3 minutter senere

Parkering på selvlaget parkeringsplass i grøntområde. Det er også dumping av hageavfall i småskogen, eller kanskje restene av buskene der parkeringsplassen nå er. Det er tydelig kuttet ned små trær og busker og planert for parkering på plassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Brukes ikke lenger til parkering og det er gjort et halvhjertet forsøk på å ordne opp litt. Omtrent så bra som en kan forvente.

    Publisert anonymt 20:08, tor. 9 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter