Tilbake til alle rapporter

Mye hekk ut på fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:28, søn. 15 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 1 minutt senere

Har ikke bilde av dette stedet nå. Men hekken innafor gjerdet langs veien, vokser ut gjennom gjerdet og gjør fortauet veldig smalt på stedet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problem løst! Hekk klippet

    Publisert anonymt 18:13, søn. 22 august 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:06, søn. 12 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter