Tilbake til alle rapporter

Mye hekk ut på fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:28, søn. 15 august 2021

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Har ikke bilde av dette stedet nå. Men hekken innafor gjerdet langs veien, vokser ut gjennom gjerdet og gjør fortauet veldig smalt på stedet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problem løst! Hekk klippet

    Publisert anonymt 18:13, søn. 22 august 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:06, søn. 12 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:06, søn. 12 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?