Tilbake til alle rapporter

Rot på friområdet

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Ann Kristin Hoaas 13:58, søn. 15 august 2021

Sendt til Alta 2 minutter senere

Naboer bruker friområde å dumpe materialet, dumper fyll masser fra egen tomt . Lagrer private ting og parkerer på friområdet. Ser stygt og rotete ut for resten av gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:39, tir. 14 september 2021

  • Veldig fint at problemet ble tatt tak i då raskt som d gjorde!

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ann Kristin Hoaas 18:39, tir. 14 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?