Tilbake til alle rapporter

Manglende kantslått

Rapportert i kategorien Park/landskap av Bjørnar Salberg 16:02, søndag 15 august 2021

Sendt til Nøtterøy 2 minutter senere

Høy vegetasjon som henger inn i veien. Det er ikke utført kantslått i år. Veien er smal så det er utfordrende når fotgjengere og syklister møter biler. Forventer at kantslått utføres før skolestart 18. august.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:23, søndag 12 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Bjørnar Salberg 10:00, mandag 11 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter