Tilbake til alle rapporter

Ujevn, hullete og generelt dårlig vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:57, søn. 15 august 2021

Sendt til Eidsberg og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Nå har denne korte strekningen her vært helt jævlig i flere år. Virker som om det aldri blir prioritert å fikse denne strekningen. Trafikken øker igjennom andre veier rundt husene der, og dermed skaper økt skadepotensiale for trafikantene, både de myke og harde.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fremdeles ikke utbedret.

    Publisert anonymt 22:31, ons. 18 august 2021

  • Still open, via questionnaire, 22:30, søn. 12 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?