Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:28, mandag 16 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 2 minutter senere

Mange bruker lyskrysset ved barneskolen og sørover mot sentrum som start stripe å teste akselrasjon på bilen. 50 km/t på stedet. Mange som ligger over den grensa. Gangvei til skolen ligger også rett ved siden. Ønsker fartsdumper her. Bor selv rett ved veien og får med meg mye vill kjøring.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:05, mandag 13 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 13:33, mandag, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter