Tilbake til alle rapporter

Mangler flere gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:03, man. 16 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 1 minutt senere

Her mangler det flere gatelys. Det er helt bekmørkt her og har stått slik i månedsvis.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette ble rettet ganske raskt.

    Publisert anonymt 11:53, tor. 14 oktober 2021, markert som fikset

  • Hver eneste dag går mange skolebarn i stange hjem og må krysse Storgaten. Helt inn til overgangsfeltet er parkeringsplass. Bilene står på rekke og rad hver eneste dag. Nesten ulykker har jeg vært vitne til ofte. Gi barna en trygg skolevei.

    Sendt inn av Stefan Godø 13:58, man. 13 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter