Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:00, mandag 16 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 4 minutter senere

Det er defekt gatelys herfra i Romedalsveien og videre til Storgata og helt frem til Stange togstasjon. Er bekmørkt om kvelden. Vært slik i flere måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rettet

    Publisert anonymt 11:55, torsdag 14 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter