Tilbake til alle rapporter

Masse under asfalt borte og hull har startet å oppstå.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Øyvind Berg 15:27, mandag 16 august 2021

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Påbegynt hull. Ikke så stort enda men det er ikke noe under asfalt så det blir nok fort større

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Øyvind Berg 11:18, tirsdag 14 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter